Parama jauniesiems teisininkams

Paramos ir labdaros fondas „Už ateitį“ skyrė paramą Lietuvos teisininkų draugijos jaunųjų teisininkų skyriaus projektui „Galimybių akademija“. O gegužės pabaigoje vykusiame baigiamajame renginyje apsilankė ir vienas iš fondo iniciatorių ir rėmėjų, „Galimybių akademijos“ globėjas – LR Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas.

„Džiaugiuosi, kad fondas „Už ateitį“ gali prisidėti, įgyvendinant prasmingus projektus, tokius kaip „Galimybių akademija“. Mūsų prioritetas visuomet bus jauni žmonės, kurie siekia tobulėti ir dirbti Lietuvai. Bendraudamas su Akademijos dalyviais, matau, kad galime didžiuotis nauja, stipria, motyvuota jaunųjų teisininkų karta“, – sako fondo vadovas Martynas Survilas.

„Galimybių akademiją“ – tai ilgalaikis projektas, kuriuo siekiama paruošti praktinėje darbo srityje nepatyrusį jauną teisininką ir nustatyti, ar jis gali būti profesionalus bei darbdavio pageidaujamas darbuotojas. Projektą inicijavo Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius su kitais partneriais.

Labdaros ir paramos fondas „Už ateitį“ įsteigtas 2013 m. balandžio 25 d. Fondo veiklos tikslai – labdaros ir paramos teikimas fiziniams ir juridiniams asmenims visuomenei naudingose ir su naudos sau siekimu nesiejamose mokslo, kultūros, meno, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės globos ir rūpybos apsaugos ir kitose srityse.

www.uzateiti.lt